Jak si nedělat potíže
Jméno Příjmení

Stáhněte si ebook zdarma

Jak si nedělat potíže

Ebook je před dokončením o jeho zavěšení na stránky Vás budu informovat.

Mapa práce na sobě. Kde začít, jak postupovat a kam si to namířit. Koncetrát mých 20 letých zkušeností z oblasti osobního rozvoje. To, co považuji za základní a nejdůležitější. Bez servítek a zastírání a nejlépe jak dokážu z pohledu 3 zákldních úrovní - původní rodina, rod a příběhy duše (karmičky, kletbičky, slibičky, chybičky a kolektivní vědomí) . Aneb to, co guruové a mnozí další neříkají, protože to nevědí nebo mají strach, že už byste k nim nikdy nepřišli.

Co se v ebooku dozvíte?

 Proč se nám lidem děje to, co se nám děje, a co s tím.

S balvanem na zádech si moc radosti neužijete. Tvářit se, že tam není, dlouhodobě nefunguje. Můžete ho sice odhodit, ale udělat to, je jako skočit do propasti prázdnoty. Čím budu, když přestanu být soumarem? A přežuiju to vůbec? Nezústanu sám, opuštěný bez přátel a prostředků?

Strach ze ztráty identitiy je silnější než strach ze smrti. A právě to se od nás chce, vzdát se toho, co jsme si vzali a přijmout to, co jsme dostali.

Přestat hrát ty nekonečné hry, nalít si pohár čistého vína, vypít ho až do dna, zahodit a jít dál. 

Každá cesta však má svá úskalí.  A tak se musí rozhodnout každý sám. Pohodlí přežívání nebo nejistota života?  Oboje je cesta a všechny cesty vedou nakonec do Říma. Záleží pouze na tom, kolik utrpení jste se rozhodli ještě prožít.

 

Proč si ubližujeme

Obvykle z lásky. Z dětské lásky, která si naložila, co není její. Abychom mohli prožít to, co prožít chceme. A abychom pak mohli jít dál o jedno břímě lehčí. Hlavní příčinou je ...

Jak s tím přestat

Uvidět vše, co dělám a dělat nemusím. Poznat a a integrovat touhu po lásce, která nás skrze nenávist vede k úctě. Běžte a pokloňte se všem, kteří Vám ublížili a poznáte, co je to mír. Řešením je ...

Co dělat místo toho

Štípat dřevo, nosit vodu a pít čaj. Anebo, pokud chcete skutečně pár praktických rad, ...

Komentáře čtenářů

"Kdo se odváží ,zvítězí."